تبلیغات

 

 


 

در صورتی که قصد دارید عکس بارداری بگیرید فکر بسیار خوبی است که قبل از شروع عکس گرفتن چند ایده خوب برای ژست و فیگور عکاسی داشته باشید. دیدن نمونه عکس‌های بارداری یک راه خوب برای گرفتن ایده‌های جدید و یا الهام گرفتن از عکس‌ها می‌باشد.

در این جا چند مورد از انواع محبوب و پرکاربرد ژست و فیگور های عکس بارداری را باهم مرور می‌کنیم. عکاسی بارداری یکی از موضوعات داغ روز است.

بارداری دوران بسیار هیجان‌انگیزی است و متخصصین ما در آتلیه فیلم و عکس سویل استودیو به خوبی می‌دانند که شما دوست دارید این دوران شگفت انگیز و لحظات انتظار برای مهمترین و فراموش نشدنی‌ترین اتفاق زندگیتان را ثبت کنید. به همین دلیل آتلیه ما خدمات مخصوص عکاسی و پرتره ی بارداری را ارائه می‌کند تا در واقع با ثبت این لحظات، هیجان و شوق  و عشق خود  را در آینده بتوانید به  فرزند عزیزتان نشان دهید.

ممکن است برخی خانم‌ها برای عکاسی بارداری احساس راحتی نکنند؛ اما این‌جا در آتلیه فیلم و عکس خورشید تیمی با تجربه  و ماهر در جوی دوستانه و صمیمی این کار را به طور تخصصی انجام می‌دهند و لبخند و خوشحالی مادران را در دوران بارداری ثبت می‌کنند و اجازه می دهند مادران در حال انتظار،  احساس زیبایی کنند و زیبا به نظر بیایند.

عکس نیمرخ از شکم

مادر در حال نگاه کردن به شکم خود

گرفتن دست ها به حالت قلب

حلقه کردن دست پدر دور شکم مادر

8

یک دست در بالا و یک دست در پایین شکم

9

هر دو دست در زیر شکم 

10

خوابیده به پشت

11

در کنار پنجره 

12

عکس با روبان روی شکم 

13

پیچیده در یک لایه پارچه ای یا مانند آن

14

همراه با کفش های بچه گانه 

15

با مکعب  یا خانه های حروف الفبا 

سایه نیمرخ مادر

در طبیعت 

همراه با عکس سونوگرافی 

22

همراه با خواهر یا برادر بزرگتر 

 

23

 

+ نوشته شده توسط Babyphotographystudio در سه شنبه، ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲:۳۴ بعد از ظهر، ۷ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha