تبلیغات

عکاسی نوزاد میتونه برای همه جذاب و شگفت انگیز باشه بخصوص اگر شما پدر و یا مادر نوزاد باشید که نیاز به گفتن و توضیح دادن نیست .چون کاملا حس لذت بردن از عکاسی کودک را درک میکنید .
بهبود فتو تصمیم دارد در این بخش نکات فوق العاده جالبی از عکاسی نوزاد و عکاسی کودک را برای شما توضیح دهد.با ما باشد و از خواندنن مطالب جالب سویل استودیو لذت ببرید.

از نظر هر عکاسی , موضوع و سبک هر عکس با هم فرق دارد و هر یک راه و روش مخصو ص به خود را دارد که ما در این بخش راجع به عکاسی نوزاد برای شما مطالبی آماده کردیم.

نوعی از عکاسی نوزاد وجود دارد که از هفته اول اجرا میشود. نوزاد در آن زمان بسیار کوچک ,خوابالود می باشد و عکاسی از نوزاد بسیار راحت است چون میتوان از نوزاد با یک بالشت و پتو و سبد و... چندید عکس متفاوت و جالب گرفت مثل عکاس در حالت خواب ,عکس برهنه نوزاد در سبد ,عکس برهنه نوزاد روی دست والدین ,یا عکس پتو پیچ شده  یا نوزاد در هنگام خوردن شیر در هفته های اول بسیار جالب و دوست داشتنی است.
 
آتلیه حرفه ای نوزاد

نوع دیگر عکاسی ازماه های بعد است زمانی که کودک میتواند بخندد,بازی گوشی کند, چهار دست و پا راه برود,تاتی تاتی حرکت کند ویا هنگام بازی با اسباب بازی هایش .تمامی این موضوع ها میتواند برای یک عکاس سوژه عالی باشد که عکس را برای پرسنل عکاسی و خانواده نوزاد خوب جلو دهد
یه عکاسی جالب دیگر از نوزاد  یا کودک وجود دارد که در طبیعت گرفته میشود به این صورت که خانواده نوزاد جایی را مد نظر میگیرند یا آتلیه عکاسی مکان مورد نظری در طبیعت لحاظ میکنندتا عکس هایی از کودک در طبیعت به ثبت برسد .

منبع:

گوگل

 

+ نوشته شده توسط Babyphotographystudio در دوشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۴ بعد از ظهر، ۱۱ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: آتلیه نوزاد، عکاسی نوزاد، عکس نوزاد، آتلیه عکاسی نوزاد، بهترین آتلیه نوزاد، آتلیه نوزاد شهرک غرب
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha