تبلیغات
عکس‌های بی هوا؛ عکس‌های واقعی
دوران عکس‌های فیگوردار با نگاه‌های میخ کوب شده و لبخندهای مصنوعی تمام شده است؛ گذر زمان ثابت کرده، عکس‌هایی که به جای لبخند تنظیم شده، حسی واقعی را ثبت کرده‌اند، عکس‌های دلنشین‌تری بوده و هستند و با وجود گذشت زمان، قدیمی و دوست نداشتی نمی‌شوند. واقعی بودن حس افراد در این عکس‌ها باعث می‌شود، با هر نگاه کردن به آن، حس و حال خوب آن لحظه‌ها زنده بشوند.
 عکاسی از کودکان هم از این قاعده مستثنی نیست؛ وقتی همان برق نگاه و همان لبخند شیرین روزهای کودکی‌شان ثبت و ماندگار شود، هر چه قدر هم بزرگ شوند، عکس‌ها، خاطره آن روزهای شیرین و فراموش نشدنی را زنده می‌کنند.
 
به همین دلیل و برای این که ثبت کودکی زودگذر فرزندان‌تان طبیعی و با حسی واقعی انجام شود، باید سراغ آتلیه‌ کودکی بروید که نشان داده در این کار مهارت و دانش لازم را دارد. پیشنهاد ما برای کسانی که دنبال عکس‌هایی طبیعی و خاص از فرزندان‌شان هستند،
 
 عکاسی از کودکان، یه فیگور قشنگ
 
تیم عکاسی و فیلمبرداری آتلیه سویل استودیو را اغلب خانم‌ها تشکیل می‌دهند؛ تجربه نشان داده خانم‌ها سریع‌تر رابطه‌ای دوستانه وصمیمانه با بچه‌ها برقرار می‌کنند. احساس راحتی بچه‌ها در آتلیه نقش کلیدی در خوب و جذاب شدن عکس‌ها دارد؛ کاری که خانم‌های عکاس در آن موفق‌تر هستند و لحظه‌های نب‌تری را ثبت و ضبط می‌کنند.
 تیم عکاسی و فیلمبرداری سویل استودیو با تجربه‌ای که دارند، ارتباط دوستانه و صمیمی با بچه‌ها در سنین مختلف برقرار می‌کنند و این  باعث می‌شود، بچه‌ها در مقابل دوربین معذب نباشند، خجالت را کنار بگذارند و شروع به بازی و خنده کنند  تا تیم عکاسی و فیلمبرداری بتواند عکس‌های خوبی از آنها بگیرند.

یک توصیه دیگر تا بتوانید آلبوم عکس‌های زیبایی از فرزند یا فرزندان خود تهیه کنید، انتخاب فضای باز مثل باغ یا پارک برای عکاسی به جای آتلیه است. طبیعت این فضاها و شور و هیجانی که بازی در محیط آزاد در بچه‌ها ایجاد می‌کند، باعث می‌شود تا عکس‌ها زنده‌تر و جذاب‌تر باشند. فضای آزاد، فضای شاداب‌تری نسبت به آتلیه دارد که قطعا در جذابیت عکس‌ها موثر است.
 

به خصوص اگر بیش از یک فرزند دارید، عکاسی در فضای باز را تجربه کنید چون بازی کردن آنها در کنار هم و در طبیعت، عکس‌های بی‌نظیری را برای شما به یادگار می‌گذارد. ما می توانیم باغ و فضاهای آزاد مناسب برای عکاسی را به شما معرفی کنند.

منبع:

نی نی بان

 

+ نوشته شده توسط Babyphotographystudio در چهارشنبه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۵:۰۶ بعد از ظهر، ۹ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: آتلیه کودک، عکاسی کودک، عکس کودک، آتلیه عکاسی کودک، بهترین آتلیه کودک، آتلیه کودک شهرک غرب
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha