تبلیغات
عکاسی بارداری یا عکاسی دوران حاملگی به عکس های گرفته شده در آتلیه عکاسی بارداری و مربوط به ماه های آخر و یکی مانده به آخر گفته می شود.

از ان جایی که کل مدت بارداری دویست و هشتاد روز یا معادل چهل هفته است در حقیقت باید عکس بارداری را شصت روز آخر دوران بارداری گرفت. بهترین زمان از این حیث و برای عکس بارداری همین زمان است.

چند نکته مهم در مورد عکس بارداری در آتلیه بارداری وجود دارداولین نکته در مورد آتلیه بارداری : شما در ماه آخر میتوانید موهای خود را رنگ کنید. پس هفته سی و پنجم به بعد زمان مناسبی است
دومین نکته در مورد آتلیه بارداری: از پزشک خود مشورت بگیرید. اگر دوقلو دارید یا جسه ی کوچکی دارید احتمال اینکه کودک شما عجله داشه باشد و زودتر به این دنیا بیاید وجود دارد. پس عکس بارداری را در آتلیه بارداری به روز های آخر موکول نکنید.
سومین نکته در مورد آتلیه بارداری: ممکن است پزشک شما به شما استراحت مطلق بدهد. از احتمال این موضوع مطلع شوید و برای عکس  بارداری در آتلیه بارداری این موضوع را مد نظر قرار دهید.

 

چهارمین مورد برای آتلیه بارداری:  حال خوب خود را به همراه داشته باشید. ایام بارداری بهترین ایام زندگی هر مادر است. برای عکس حاملگی در اتلیه ی بارداری این حال را چند برابر کنید. خوب استراحت کنید و سرحال به استودیو بارداری بنسای بیایید.


پنجمین مورد برای آتلیه بارداری:

لباس های سایز صفر نوزاد خود را همراه داشته باشید. با این ها کار های جالبی میتوان کرد و برای عکس بارداری در آتلیه بارداری میتوان طوری برنامه ریزی کرد که غیر از عکس بارداری همان عکس ها را با همان دکور ها با نوزادتان نیز در عکس نوزاد تان استفاده کنید. این عکس های مکمل که عکس بارداری +عکس نوزادی است یکی از جذاب ترین بخش های عکاسی بارداری است.
ششمین مورد برای عکس بارداری: انتخاب لباس بسیار مهم است. به خاطر داشته باشید استودیو بن سای متمایل به عکس های زیبای ساده و تکنیکی است. برای عکس بارداری در آتلیه بارداری به لباس های شما (که به صورت تلفنی به شما راهنمایی داده خواهد شد). لباس های ما که در آتلیه بارداری موجود است و پارچه و حریر نیاز است.
نکته هفتم برای عکس بارداری:

اگر نوزاد شما براردر یا خواهر بزرگتری دارد او را برای عکاسی اون روز همراه بیاورید. این انتظار شیرین و جذاب است که بهتر است از همان ابتدا به فرزند دیگرمرتبط است. پس او را غریبه ندانید و به او یادآور شوید این موضع به او نیز مرتبط است.
تههفتم برای عکس بارداری در آتلیه بارداری :

لباس های هم رنگ یا مرتبط بپوشید.

در انتخاب رنگ از همکارنمان کمک بگیرید. رنگ های یک سان و رنگ های مکمل و متضاد هر دو خوبند.

رنگ آبی و زد /// نارنجی و بنفش /// سفید و مشکی //// قرمز و سبز //// رنگ های خیلی خوبی هستد.

همچنین میتوانید در گوگل سرچ کنید رنگ های مکمل  از آن نیز کمک بگیرید.

منبع:

گوگل

 

+ نوشته شده توسط Babyphotographystudio در یکشنبه، ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۶:۱۸ بعد از ظهر، ۱۵ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: آتلیه بارداری، عکاسی بارداری، عکس بارداری، آتلیه عکاسی بارداری، بهترین آتلیه بارداری، آتلیه بارداری شهرک غرب
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha