تبلیغات

آمدن بچه به هر خانه ایی، یکی از بهترین لحظات تجربه شده توسط افراد آن خانه است. پس باید منطقی باش که پدر  و مادر بخواهند این لحظات را با دیگران به اشتراک بگذارند و لحظه های از زندگی فرزندان خویش را برای سالیان دراز در قاب تصویر حک نمایند. با آتلیه عکس سویل استودیو همراه باشید تا شما را با ایده های زیبا برا ی عکاسی حرفه ای کودک و آتلیه کودک آشنا سازیم.

تمامی این ایده ها فراتر از حالات طبیعی هستند و دارای تکنیک های خارق العاده برای  عکاسی تخصصی کودک می باشد.
تکنیک ها و ایده های زیبا برای عکاسی

    فتوشاپ را بهترین دوست خود بگذارید.

برای کودک خود پس زمینه های زیبا و دیوانه کننده قرار بدهید.او را در موقعیت های متفاوت قرار دهید و از وی عکس تهیه نمایید. گذاشتن کودک در جلوی آینه، گذاشتن لامپ های زیبای LED برای پس زمینه کادر ها و... همگی با یک تغییر کوچک در فتوشاپ می تواند عکسی زیبا خلق نماید.

عکاسی تخصصی کودک| عکاسی بارداری

    از طرح های موجود در اطراف بهره مند شوید.

عکس ذیل توسط یک مادر که کودک خود را روی یک پس زمینه سفید قرار داده (بروی پرده تئاتر سفید رنگ) و هنگامی که کودک در حال چرت زدن است تهیه شده است.شما میتواندی در حال چرت زدن، خندیدن ، کاوش کردن کودک یا در حالی که به زیبایی مشغول خوردن دست خویش است، عکس های بسیاز زیبا برای وی  تهیه نمایید.مطمئن باشید در آنده از دیدن آن لذت خواهد برد و از شما تشکر خواهد کرد.

آتلیه عکس حرفه ایی کودک | عکاسی بارداری

    پدر و مادر نمونه بار وی باشید.

عکاس (Dave Engledow) که ایده پرداز عکس از" بهترین پدران دنیا" به همراه فرزندان خویش است و الهام بخش موضاعات عکاسی با حس شوخ طبعی با پدران و مادران است، از هر کسی  که از این ایده پیروری کند و عکس زیبا خلق نمیاید پشتیبانی میکند. با فرزند خود عکس بگیرید، عکاس های با حس شوخ طبعی بگیرد! قطعا کودکان شما از داشتن پدر و مادری شوخ طبع موقعیت ساز خرسند خواهند بود.

عکاسی کودک - عکاسی بارداری

    از گچ فرار کنید!

قرار نیست تمام عکاس های شما در محیط خانه ومحدود به گچ  و آجر باشد! همواره عکاس هایی از طبیعت، موضعات بیرون از  خانه و.. با کودکان خود تهیه نمایید.همواره خالق ایده های خلاقانه و جذاب باشید.

عکاسی نوزاد-عکاسی بارداری

اتلیه عکس بهبود فتو با ارائه عکسی کودک،عکاسی بارداری و عکاسی نوزاد آماده ارائه خدمت به مخاطبین خویش می باشد.

منبع:

گوگل

 

+ نوشته شده توسط Babyphotographystudio در دوشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۵ بعد از ظهر، ۷ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: آتلیه کودک، عکاسی کودک، عکس کودک، آتلیه عکاسی کودک، بهترین آتلیه کودک، آتلیه کودک شهرک غرب
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha